У Білому домі ухвалили рішення щодо розширення переліку країн, громадянам яких заборонено перетинати кордон зі США.

Мова йде про Північну Корею, Венесуелу та Чаду. Як пояснили офіційні представники американської влади, переглянули попередні розпорядження з огляду на дані, отримані від спецслужб.

Припускають, що обмеження набудуть чинності вже 18 жовтня, але це не стосується тих, в кого є дійсна віза.

"Безпека Америки є моїм пріоритетом. Ми не пустимо в країну осіб, яких не можемо ретельно перевірити щодо безпеки", - зазначив американський президент Дональд Трамп.

Популярні новини зараз
Повістку більше не принесуть: у липні звільнять від мобілізації ще три категорії чоловіків За кермо не всім тепер можна: які вікові обмеження запровадили для водіїв в Україні Пенсіонери можуть отримати тисячу гривень на ліки: кому та на яких умовах виплатять допомогу Сивина - не перешкода: почалася активна мобілізація українців похилого віку, де знадобляться дідусі 60+
Показати ще

Окрім цього, заборонений в'їзд громадянам Іраку, Ємену, Лівії, Сирії та Сомалі, викреслили зі списку хіба що Судан, тобто у підсумку вийшло вісім країн.

Санкції проти КНДР аргументували невиконанням вимог, а Чаду залишили можливість на отримання туристичних та бізнес-віз, тому що він досі залишається партнером США у питаннях боротьби із тероризмом.

Влада Венесуели в свою чергу відмовилася перевіряти громадян на ймовірну загрозу національній та громадській безпеці, але в цьому випадку обмеження визначені тільки для чиновників та їх родин.

Дивіться: санкції США проти КНДР

Як повідомляв портал "Знай.ua", Трамп ухвалив рішення про посилення санкцій проти компаній із КНДР.