Американський вбивця Чарлі Менсон, який скоїв ряд жорстких вбивств, помер у Каліфорнії.

Про це пишуть західні ЗМІ. Менсон - глава комуни "Сім'я", на рахунку якої шість холоднокровних вбивств в 1969 році. В їх числі актриса Шерон Тейт і друг режисера Романа Поланскі Войцех Фріковскі.

За злочини Менсон і "Сім'я" були засуджені до газової камери, однак пізніше покарання замінили довічним ув'язненням.

Менсон помер в одному з каліфорнійських госпіталів на 83 році життя.

Популярні новини зараз

Ірина Федишин почухала паличкою лисого, а він аж замурчав

Ольга Сумська показала свого Сулеймана, і це не Борисюк

Ольга Сумська розкрила секрет сімейного щастя з Борисюком: "Вип'ємо?"

На Львівщині хвора на рак жінка померла після пологів: "Вікуся стала янголом для донечки"

Показати ще

Вбивства Чарлі Менсона

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що підозрюваний в серії жорстоких вбивств Такахіро Сіраісі (Takahiro Shiraishi), якого називають "Вбивця з Twitter", заманював користувачів, що публікували суїцидальні пости в соцмережі, і відрубував їм голови. Всього він обезголовив дев'ятеро людей у віці від 15 до 26 років. Правоохоронні органи затримали Шіраіші, коли проводили розслідування пропажі 23-річної дівчини. Напередодні вона повідомила в Twitter про намір вчинити суїцид.

На її пост відгукнувся маніяк, який пообіцяв дівчині допомогти з суїцидом і накласти на себе руки за компанію. У той же час з нею зв'язалися співробітники правоохоронних органів і попросили організувати зустріч з Сіраісі, де і затримали підозрюваного. У його квартирі в передмісті Токіо були виявлені останки тих, хто пропав місяцем раніше.