У мережі з'явилося відео, на якому видно, як королівський гвардієць штовхнув жінку на спину, щоб вона зійшла з його шляху. Він ніс службу біля Віндзорського замку, коли жінка перегородила йому дорогу, повідомляє Daily Mail.

Так, китаянка зайшла за огорожу, бо хотіла сфотографуватися на тлі колоритного британця, проте той різко штовхнув її рукою. На кадрах, що потрапили в Мережу видно, китаянка ледь не втратила рівновагу, від несподіванки жінка навіть скрикнула і трохи не впала.

Жінка намагалася сфотографуватися з гвардійцем, коли він обходив територію. Туристка зайшла за огорожу і не реагувала на наближення гвардійця.

Варто відзначити, що дії гвардійця були хоч і грубими, але абсолютно законними.

Королівським гвардійцям заборонено розмовляти на посту. Однак вони можуть демонструвати своє незадоволення туристами жестами, криком або підняттям гвинтівки.

Зазначимо, що члени елітного військового підрозділу і раніше вступали в конфлікти з туристами. Так, пару років тому чоловік вирішити спародіювати ходу гвардійця, а після дозволив собі фамільярність, поклавши йому руку на плече. У відповідь солдат голосно крикнув: "Тримайся подалі від королівської гвардії" і навів рушницю на докучливого мандрівника.

Нагадаємо, в американському штаті Міссурі під час прогулянки по озеру перекинувся катер з туристами. В результаті аварії водного засобу пересування загинули як мінімум 13 чоловік.

Як повідомляв портал "Знай.uа", проти співробітників туристичної компанії Join Up, клієнти якої в цьому році неодноразово скаржилися на проблеми з вильотом та прильотом, відкрили кримінальне провадження.

Також "Знай.uа" писав, в околицях міста Любека, у Німеччині, невідомий чоловік напав на автобус з пасажирами, які прямували на курорт Травемюнде. В результаті нападу, він завдав ножові поранення 14 людям.