Семеро користувачів мікроблогу Twitter подали в суд спільний позов проти президента США Дональда Трампа.

Їх облікові записи були заблоковані Трампом або його помічниками після того, як вони глузливо чи критично відповіли на твіти Трампа, повідомляє "ВВС".

Вони звинувачують Трампа в порушенні першої поправки Конституції США, що гарантує свободу слова. Позов був поданий інститутом Knight First Amendment, групою свободи слова в Колумбійському університеті.

У скарзі йдеться, що блокуючи цих осіб, Трамп заборонив їм приєднатися до онлайн-бесіди. Зазначається, що подібне є спробою "придушити інакомислення" у громадському форумі, що своєю чергою є порушенням першої поправки Конституції США, яка гарантує свободу слова.

"Перша поправка може бути застосована до інтернет-форуму так само, як вона застосовується до міських зборів чи відкритих засідань шкільних рад", - стверджує виконавчий директор Knight First Amendment Institute Джаміль Джаффер.

Популярні новини зараз

Закохана Гросу перетворилася на ніжну лялечку: "Як квіточка"

Молода Українка загинула на заробітках в Чехії, гарувала заради сина: "Давидчик більше не обійме маму"

Українці розчавили технології Росії супер-всюдиходом: "Це не Sherp, це дещо крутіше"

Проста бабуся прославила український борщ на весь світ: "Нехай думають, що хочуть"

Показати ще

За його словами, Білий дім діє незаконно.

Як повідомляв "Знай.ua", 11 липня син президента Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп-молодший у своєму "Twitter" опублікував листування з публіцистом Робом Ґолдстоуном, в якому пропонував йому тоді влаштувати зустріч із російською юристкою Наталією Весельницькою і пояснював: вона заявила, що пов’язана з владою Росії і має від неї делікатні дані про нібито незаконні фінансові внески в кампанію суперниці нинішнього президента Гілларі Клінтон, які можуть піти їй на шкоду.