Приватна військова компанія "Вагнер" стрімко змінила не тільки свій склад, але всю роботу. Секретні найманці Кремля переформатували склад штабу не тільки у Сирії, а й на Донбасі.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив керівник "Інформаційного опору", народний депутат Дмитро Тимчук.

Більше не Вагнер

Зокрема, для ПВК вигадали нову назву – "Ліга". За оцінками Тимчука, зара це незаконне збройне формування (НВФ) складається з основного бойового підрозділу "Ліга Ветерани", створеного на базі полкової тактичної групи (ПТГ) "Вагнер", підрозділу "Ліга МТБ" (колишня адміністрація польового табору) , "Ліга СБ" (колишня група "Слідопит") і тилового забезпечення.

Новий "Вагнер": повний список

Популярні новини зараз
Бігала на "Квартал 95", а тепер валяється біля путіна: Маша Распутіна підтримала диктатора рф: "Гинуть, щоб я народилася" Головне за 1 жовтня: переведення годинників у неділю, ЗСУ в Криму та дата перемоги України, правда про розлучення Дорофєєвої і Дантеса "Зимові" платіжки за газ змусять гаманці "схуднути": чому українцям доведеться платити більше Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

"Глава правління нової організації "Ліга"- Трошев Андрій Миколайович, який до цього був на посаді виконавчого директора ПВК "Вагнер" і керівника групи "Слідопит" (служба безпеки ПВК "Вагнер", особистий номер М-2315). Командир підрозділу "Ліга ветерани"- Уткін Дмитро Валерійович (позивний "Вагнер", особистий номер М-0209). Пункт постійної дислокації - полігон Молькіно (Краснодарський край, РФ)", - зазначив він.

Розподіл у ПВК: основні категорії

- фахівець 1-ї категорії - командир батальйону;

- фахівець 2-ї категорії - заступник командира батальйону;

- фахівець 3-ї категорії - командир роти, заступник командира роти, командир взводу, заступник командира взводу, командир відділення;

- фахівець 4-ї категорії - рядовий.

Куратор найманців

Нещодавно СБУ встановила особу російського офіцера, який вважався куратором так званої ротно-тактичної групи "Карпати", яка брала участь у боях на Донбасі на стороні терористів, а також в Сирії у складі ПВК "Вагнера". Ним виявився підполковник Збройних сил Російської Федерації Олег Дем'яненко, який особисто відповідає за підготовку бандформування, що складається переважно з громадян України.

ПВК "Вагнер" та інші секретні підрозділи РФ

"Група була сформована для проведення розвідувально-терористичної діяльності на території України. Служба встановила всіх учасників РТГр "Карпати" у складі п'ятдесяти шести чоловік і найближчим часом оприлюднить їх персональні дані", - підкреслив керівник СБУ Василь Грицак у своєму Twitter.

Дивіться: СБУ оприлюднила нові докази участі російських найманців ПВК "Вагнер" у злочинах проти України

Як повідомляв портал "Знай.ua", путінський найманець розкрив справжні втрати ПВК "Вагнер" на Донбасі.