Мешканець Сполученого Королівства Браян Кейтман є засновником руху редутаріанців - людей, які, на відміну від вегетаріанців та веганів, не повністю відмовились від м'яса та продуктів тваринного походження, а лише частково.

За інформацією The Guardian, Кейтман дозволяє собі з'їсти шматок курки час від часу та не вважає це зрадою. Він впевнений, що прагнення до кращого харчування - вже перемога.

"Раніше я не думав, що м'ясоїдство спричинює кліматичні зміни, провокує серцево судинні захворювання, рак та ожиріння. Якби зменшити промислове виробництво м'яса на 10%, цих наслідків можна було б запобігти", - прокоментував свою ідею британець.

Кейтман виріс у родині м'ясоїдів, а став вегетаріанцем, коли вчився в університеті. Пізніше він зрозумів, що хоче іноді дозволяти собі гамбургери, але в помірних порціях.

Популярні новини зараз

Молода дівчина вийшла заміж за п'ятьох братів і приголомшила світ: "Сплю по черзі..."

Студентка вийшла заміж за 80-річного чоловіка і виглядає щасливою: закохалася без пам'яті

Спритний українець побудував балкон розміром у дві квартири: рейдер зі шпателем

"Дитина" Тіни Кароль і Дана Балана зворушила українців: кароока дівчинка з бантиком

Показати ще

"Люди їдять менше м'яса ­не для статусу, вони просто осмислюють, які наслідки це може дати світу", - сказав редутаріанець.

Кейтман також вважає, що деякі люди стають веганами не для реалізації власних та глобальних ідей, а лише для іміджу.

Як повідомляв портал "Знай.ua", теоритична відмова усіх людей від м'яса має як позитивні, так і негативні наслідки для планети.