На початку другого тайму на поле стадіону "Лужники" вибігло кілька людей: деякі з них були в поліцейській формі. Вони встигли добігти до центру поля, однак згодом охорона затримала їх і повела з газону.

Через кілька хвилин у Фейсбуці Pussy Riot, відомих гучними політичними акціями, з'явилося повідомлення про те, що сталося, було їх акцією "Міліціонер вступає в гру". Акцію приурочили до ічницю смерті поета Дмитра Пригова, який "створив в російській культурі образ Міліціонера, носія небесної державності".

Небесний міліціонер, по Прігову, перемовляється по рації своєї з самим Богом. Земний же міліціонер фабрикує кримінальні справи. Поки небесний міліціонер ніжно стежить за вболівальниками на Чемпіонаті Світу, земної міліціонер готується розганяти мітинги. Небесний міліціонер ласкаво стосується квітки в поле і радіє перемогам збірної Росії, а земної міліціонер байдужий до голодування Олега Сенцова. Небесний міліціонер - височіє як приклад державності, земної міліціонер - робить всім боляче.

Чемпіонат Світу нагадав про можливість небесного міліціонера в прекрасній Росії майбутнього, але кожен день вступає в гру без правил земної міліціонер руйнує наш світ.

Pussy Riot

У маніфесті Pussy Riot висунули кілька вимог політичної акції.

Коли земний міліціонер вступає в гру, ми вимагаємо:

1. Звільнити всіх політичних в'язнів;

2. Не садити за лайки;

3. Припинити незаконні арешти на мітингах;

4. Допустити політичну конкуренцію в країні;

5. Не фабрикувати кримінальні справи і не тримати людей просто так в СІЗО;

6. Перетворити земного міліціонера в небесного міліціонера.

Раніше "Знай.ua" писав про те, що 15 липня у Москві збірні Франції та Хорватії зіграють у фіналі чемпіонату світу-2018.

Про це повідомляє Знай. Спорт.

Букмекери Gamebet вважають фаворитом матчу Францію - коефіцієнт на перемогу в основний час 1,96. Нічия має коефіцієнт 3,32, а перемога Хорватії - 4,37.

Пряма трансляція цієї гри відбудеться у неділю о 18:00 за київським часом на телеканалі "Інтер".