Всенародна любов та бездоганний смак зіграли з герцогинею Кембриджською злий жарт: її почали відверто копіювати монарші особи інших країн.

Зокрема датська принцеса Мері, не соромлячись, одягається у тому ж стилі, що й Кейт Міддлтон, та намагається створити позитивний образ відкритої для народу, передає Elle.

Поглиблює ситуацію та обставина, що дружина принца Вільяма та датська принцесса схожі між собою. Саме тому свого часу часу Карл Лагерфельд прозвав дівчат "королівськими сестричками". Конкуренція між ними почалася після того, як Кейт вийшла заміж за спадкоємця британського престолу.

Першими активний плагіат з боку Марі помітили світські ЗМІ. Вони заявили, що принцеса буквально в усьому наслідує Кейт. Останню такий стан речей неабияк нервує, оскільки герцогиня дуже ревно ставиться до конкуренток. І неважливо, це потенційні коханки її чоловіка чи дами, які зухвало "передирають" її стиль та манери.

Зокрема, восени 2015 року в пресу потрапили знімки Мері під час велосипедної прогулянки з дітьми. На принцесі була точно така ж "матроська" кофта, що і раніше на Кейт.

Популярні новини зараз

Притула засвітився на виборах з яскравою красунею і миттєво став мемом: "Коли твоя дівчина побачить..."

Кума Дзідзьо Цибульська показала, чим займається з чоловіком щоранку: "Я, він і круасан"

Найкрасивіша жінка світу за версією чоловіків: як виглядає і хто вона

У центрі Києва батько гуляв з мертвим сином у візку: не помітив

Показати ще

Плагіат приніс невтішні для дружини Вільяма плоди: у 2016 році принцеса Мері обскакала герцогиню в списку найбільш стильно одягнених європейських монархів.

Тепер же датська конкурентка майбутньої королеви Великобританії взялася за імідж демократичної матері, яка готує своїм дітям шкільні обіди. Такий піар вона влаштувала після того, як світ облетіли фото британського принца Джорджа, котрий пішов у звичайний дитсадок.

Кейт такі співпадіння не можуть не нервувати, а преса ще з більшою цікавістю взялася спостерігати за "батлом" монарших осіб.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", герцогиня Кембриджська втретє готується стати матір’ю.