Міністрество закордонних справ РФ сконфузилося з фото солжата та "знанням" історії. Відзначаючи День пам'яті жертв сталінізму та нацизму, росіяни опублікували зображення, яке мало б показати різницю між Радянським Союзом та Нацистською Німеччиною.На картинці, що з'явилось на сторінці МЗС РФ, у Twitter є підпис "Нацистська Німеччина почала Другу світову війну і вбила 27 мільйонів радянських громадян. СРСР закінчив війну і врятував світ від коричневої чуми".

А нижче одали " Нацист. Почав голокост". "Комуністка. Закінчила голокост". "Ось у цьому різниця". На картинці зображена жінка у радянській формі та поруч німецький солдат. Проте зображений німець – це військовий Вермахту Вернер Гольдберг, який не мав відношення до нацистів. Більше того, він був змушений залишити службу, через переслідування його родини.

У 1940 році Гольдберг врятував свого батька- єврея від заслання до одного з найбільший концтаборів в польському Освенцимі.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", зірка російських серіалів Анатолій Пашинін приєднався до українських захисників на Донбасі як доброволець українського війська.

Популярні новини зараз

Олег Винник подарував "Діаманти" Еліні Іващенко, про Таюне забув: "Так добре вдвох"

Не власник, а водій: копи розповіли водіям про нові правила на українських дорогах, готуйте документи

Арсен Мірзоян показав своїх жінок у всій красі: Тоня, Ніна і маленьке диво на руках

Кароль "зганьбилася" на "Голос країни" і викликала гнів фанатів: "Тіна - розчарування дня"

Показати ще