У Панамі спалили найбільшу в історії партію наркотиків. Близько 10 тонн кокаїну та марихуани знищило полум’я.

Про це повідомляє "Сегодня".

Наркотичні речовини вилучили правоохоронці під час спецоперацій в рамках боротьби з наркотиками. 10 тонн наркотиків виявили у різних злочинних груп за шість місяців від початку року.



Як видно на відео, що опублікували в YouTube, для спалення наркотиків підготували спеціальний майданчик на узбережжі. Стовп чорного диму було видно на набагато кілометрів.

Популярні новини зараз
3600 грн. на кожного члена сім'ї: українцям виплачують допомогу Мінімальна пенсія зросте до 6000 грн: коли запрацює нова реформа і що чекає на пенсіонерів Відпочиватимуть більше тижня: у МОН зробили уточнення щодо весняних канікул Графіки відключення світла зроблять більш справедливими
Показати ще

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", ФСБ Росії затримала на окупованій території Луганської області одного з командирів бойовиків, який зберігав та розповсюджував наркотики.