Принц Гаррі і Меган Маркл вперше постали перед публікою і фотографами в якості нареченого і нареченої.

Британські ЗМІ вели пряму трансляцію з місця події.

Парочку фотографували в саду принцеси Діани в Кенсингтонському палаці. Актриса вийшла у світ в зеленому платті, білосніжному пальто і кремових босоніжках. Спадкоємець престолу вбрався в класичний костюм синього кольору. Однак, фотографів найбільше цікавила обручка, яка також потрапила в об'єктив камери.

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні 11 квітня: п’ятниця складних рішень і несподіваних відкриттів Пенсіонерів залишать без надбавки: в Україні змінять правила підвищення виплат В Україні оновили важливий перелік для ВПО: від цього залежать виплати Стаж, середня зарплата та мінімалка: які сюрпризи готує пенсійна система у 2025 році
Показати ще

Весілля відбудеться навесні в 2018 році. Після зйомок принц і майбутня принцеса візьмуть участь в телеінтерв'ю, яке покажуть в ефірі британського телебачення.

Як повідомляв портал "Знай.uа", офіційно про заручини стало відомо 27 листопада. Парочка познайомилася у 2016 році. На самому початку своєї кар'єри Маркл доводилося підробляти, малюючи листівки для клієнтів Dolce & Gabbana та запрошення на весілля Робіна Тика і Паули Паттон.