У парламенті повісився чоловік: відео

поділитись
Спроба суїциду сталася під час парламентських обговорень

У залі нідерландського парламенту в Гаазі невідомий чоловік вчинив спробу самогубства. Спроба суїциду сталася під час парламентських обговорень. Таким чином активіст, який виступав проти криміналізації легких наркотиків, намагався привернути увагу політиків.

 У четвер, 22 березня, в залі парламенту Нідерландів у Гаазі чоловік намагався накласти на себе руки, повісившись з перил. Про це повідомляють нідерландські ЗМІ.

Як повідомляє Telegraaf, чоловік останні два місяці мітингував перед будівлею парламенту проти криміналізації легких наркотиків.

Відзначається, що під час парламентських обговорень чолові перебував на громадській галереї: поводився нервово ходив туди-сюди, після чого прив'язав шнурок до поручнів та вставивши голову у петлю вистрибнув з галереї.

Однак до трагедії не дійшло, чоловік вижив - йому допомогли соціальні працівники та депутати. Чоловіка обережно підняли, щоб не зламати йому шию.

https://pbs.twimg.com/media/DY41t5ZX0AAsz6r.jpg

До парламенту прибула швидка допомога, і потерпілого госпіталізували. Про його стан повідомлень наразі немає.

 На фото в соцмережах видно, що в будівлю парламенту прибула поліція.

 Відзначається, що дебати, які в той момент проходили в сесійній залі, припинили, людей евакуювали. Нідерландські ЗМІ також поширюють відео інциденту. На кадрах видно переляк депутатів і чути звук падіння тіла.

 Видання Nu.nl повідомляє, що потерпілий є активістом, який протягом останніх двох місяців мітингував перед будівлею парламенту проти криміналізації легких наркотиків.

 Про свій намір перед інцидентом він написав у Facebook. "Вибачте мені за цей вчинок, я мушу зробити це, щоб розбудити політиків", - написав він.

Автор матеріалу: 
Надія Царук
Поліцейські намагаються з'ясувати, якою саме кислотою орудував нападник
0
0
22:42 22.07.2018
Планету накриють глобальні природні катаклізми, які знищать все людство
0
0
22:06 22.07.2018
У жителів Вітебська вночі на мить з'явився новорічний настрій, але потім виявилося, що це не снігова буря, а метеликова
0
0
21:56 22.07.2018
Майже 200 тисяч людей евакуювали через назріваючий тайфун
0
0
21:48 22.07.2018
Унаслідок трагедії загинули троє дітей
0
0
21:11 22.07.2018