В адміністрації російського президента попередили Наталю Поклонську, що можуть попросити її вийти з фракції "Єдина Росія".

Як пишуть російські ЗМІ, посилаючись на джерела в адміністрації, може йти мова навіть про здачу мандата. "Поклонській пропонують визначитися: або вона працює в Держдумі як депутат фракції "Єдина Росія", або здає мандат і бореться з "Матільдою" та проповідує свої клерикально-монархічні погляди, які вже не асоціюються із правлячою партією і органами влади", - вказується в повідомленні.

Джерело також не виключило, що після цього одіозний депутат може балотуватися в президенти країни.

Путінський прес-секретар Дмитро Пєсков назвав цю інформацію про Поклонську дурницями.

Популярні новини зараз
Пенсію скоротять на 75%: хто втратить право на більшу частину виплати Водії, готуйтеся: з 12 жовтня всі пасажири повинні виходити з авто Не пускайте без потреби: коли контролери не мають права заходити у квартиру Школярі не вміють навіть списати: вчителька показала, як учні провалили тест через Google
Показати ще

Поклонська про бюсти Миколи ІІ

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що депутати комітету Державної думи РФ організовано відвідали спецпросмотр скандального фільму Олексія Учителя "Матильда" і прийшли до висновку, що він є "яскравим, цікавим і професійно знятим, в якому творчий вимисел органічно вписаний у контекст історії держави".