Чеченські бійці перекидалися котиком для забави. Дагестанський боєць змішаних єдиноборств з грозненського клубу "Беркут" Альберт Дураєв виклав у свій Instagram відео, де перекидається зі своїм "сородичем" котиком. Це повідомив журнал MAXIM.

"Зізнатися, ми досі підбираємо епітети до відео, опублікованому в "Інстаграмі" бійця змішаних єдиноборств з грозненського клубу "Беркут" Альберта Дураєва. Цей, м'яко кажучи, чемпіон Росії по самбо з товаришами культурно проводить дозвілля за вельми шокуючою забавою — перекиданням котом", - пише MAXIM.

Більш безглуздого і жорстокого заняття у мирний час ми собі представити не змогли.

"Звичайний день в Автурах (село в Чечні. — MAXIM). Іграшковий кіт" — так підписав ролик власник облікового запису. І злукавив мінімум один раз: тварина справжня, про що вона і намагається нагадати мучителям жалібним нявканням, проте марно. Ті, весело сміючись, кидають тварину в хвіст і в гриву і пару разів ледь не впускають", - пишуть в коментарях.

Обычный день в Автурах ) Кот игрушечный 😊

A post shared by Albert Duraev (@albert_duraev) on

"Якось інакше уявляли собі борців! По-перше, ми вважали, що вільний час ці хлопці проводять більш осмислено — за тестуванням зубочисток або в'язанням рукавичок противнику на пам'ять, наприклад. По-друге, вони представлялися нам добродушними велетнями, що переводять бабусь через дорогу, здають макулатуру і рятують котів з лап гицелів. Але не жонглюють ними! Якщо їм не приставили до скроні, принаймні, гаубицю", - гнівно пишуть в коментарях.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", в Кафедральному соборі Христа Спасителя в Калінінграді, Росія відкрився молодіжний клуб єдиноборств. Повідомлення про це з'явилося 2 травня на сайті собору, передає TJ.

Клуб благословив архієпископ Калінінградський і Балтійський Серафим. У клубі можна пройти курс боксу, карате та рукопашного бою. Заняття проходять два рази на тиждень по буднях, графік плаваючий. Тренування веде майстер спорту Юрій Каюков.

В єпархії виданню "Російський Захід" уточнили, що "на даний момент" заняття безкоштовні, але чи так буде продовжуватись завжди — невідомо. До тренувань будуть допускати людей до 30 років, яким дозволить стан здоров'я.