За перший квартал 2018 року запаси вільної валютної маси у російських банків склали лише 3,9 мільярдів доларів, в той час як за аналогічний період 2017 року цей показник перевищував 20 мільярдів доларів.

Про це повідомляє "Канал 24". На думку експертів на черзі – дефіцит валютної ліквідності. Це явище спричинить нове обвали російських банків та інших фінансових і кредитних організацій.

Центробанк РФ постійно прагне купувати іноземну валюту і збільшувати золотовалютні резерви. Складно оцінити коефіцієнт корисної дії від таких кроків. ЦБ своїми безпрецедентними скупками позбавляє ринок тієї вільної валютної маси, яку могли б для своїх потреб скуповувати інші банки. Крім того, коли ці самі банки не зможуть виплачувати боргові зобов'язання і почнеться низка банкрутств, саме Центробанку доведеться їх рятувати за рахунок своїх резервів.

Розповідь про ЗВР Росії - відео:

Популярні новини зараз

Комаров зі "Світу навиворіт" показав сумну правду про українців: "Президент мочиться в ліфті?"

Ірину Білик рознесло на "Осколки": "Зустрів і покохав"

Тіна Кароль після гарячої фотосесії без трусиків отримала бурю критики: "Звичайна жидівська..."

Андрій Данилко зустрічається з власною "мамою", фанати в ауті: "Ходок по бабусям"

Показати ще

Проявить себе ця ситуація зовсім скоро, адже в кінці весни – початку літа відбувається виплата за кредитними зобов'язаннями і дивідендів акціонерам. А враховуючи те, що у російських банків вільної валюти більш ніж у п'ять разів менше, ніж рік тому, пройти перший етап виплат якщо і вдасться, то до кінця літа можна сміливо очікувати чергову чорну п'ятницю або чорний понеділок, або взагалі один суцільний чорний фон в цілодобовому режимі сім днів на тиждень.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа" курс кріптовалюти Bitcoin виріс 20 квітня на один відсоток. Це означає, що власники биткоинов налаштовані оптимістично, і найближчим часом така тенденція зростання може зберегтися.

За минулу добу торгівля биткоинами на біржі Poloniex склала суму 13,5 мільйонів доларів. Всього було продано 1659 одиниць даної валюти.

за перший квартал 2018 року запаси вільної валютної маси у російських банків склали лише 3,9 мільярдів доларів, в той час як за аналогічний період 2017 цей показник перевищував 20 мільярдів доларів.
https://24tv.ua/zloy_odessit_tag4974за перший квартал 2018 року запаси вільної валютної маси у російських банків склали лише 3,9 мільярдів доларів, в той час як за аналогічний період 2017 цей показник перевищував 20 мільярдів доларів.
https://24tv.ua/zloy_odessit_tag4974