Міністерство оборони Росії пропонує встановити контроль над соцмережами, а контрактників зобов'яжуть звітувати про свої публікації.

Відповідний документ розмістили на порталі нормативних правових актів. Але деталі і сам текст ініціативи відсутні у відкритому доступі.

В описі документа зазначено, що він "розроблений з метою реалізації основних принципів побудови та функціонування системи державної служби". Під контроль потраплять органи військового управління, з'єднань, військових частин, Збройних сил Росії, військових комісаріатів.

Джерела російських ЗМІ в Міноборони пояснили, що військовим не рекомендують заводити профілі в соцмережах. Але у багатьох, за їхніми словами, вони були ще до служби в армії, а видаляти їх поки не вимагали.

Уже є ряд вимог до активності в соцмережах. Наприклад, не можна вказувати найменування військових частин, "світити" дислокацію, фотографуватися з секретними документами.

Популярні новини зараз

Олег Винник подарував "Діаманти" Еліні Іващенко, про Таюне забув: "Так добре вдвох"

Володимир Остапчук з каблучкою з'явився на "Холостяку": "Продовжу відносини з тією, хто..."

Президенту прострелили голову в день перемоги на виборах

Абсолютно оголена Ольга Сумська приголомшила українців: "Це занадто!"

Показати ще

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, Росія зібрала черговий компромат на президента США Дональда Трампа, який використовуватимуть для маніпуляцій.