Окрім Угорщини своє невдоволення українським законом про освіту висловили дипломати Румунії. Офіційні представники країн мають намір об'єднатися у так званий "єдиний фронт" і разом виступати у питаннях мовного конфлікту, який виник через цей документ.

За словами очільника угорського МЗС Петера Сійярто, влада вважає цілком природним такий розвиток подій, тому що вони зацікавлені у підтримці стратегічного партнерства із румунською стороною.

"В Україні живе понад півмільйона угорців і румун, і тому також Угорщина і Румунія виступають разом", - пояснив він.

Популярні новини зараз
Діти не знатимуть навіть бази: вчителі б'ють на сполох через зміни у шкільних програмах ТЦК всерйоз візьмуться за чоловіків 50+: кого мобілізують вже незабаром Українцям можуть дозволити забирати орендовані квартири, у яких вони проживають Пенсіонерам додадуть 1000 гривень
Показати ще

Міністр наполягає на тому, що нібито саме цей закон якимось чином обмежує культурні та освітні права громадян та суперечить угоді про асоціацію між Україною та ЄС.

Дивіться: Угорщина поскаржилася в ООН на український закон про освіту

Як повідомляв портал "Знай.ua", статистика розвіяла міф про двомовні школи в Україні.