Україна отримала ще одного друга серед американських політиків

поділитись
Конгресмен Маккол закликатиме посилити тиск на Кремль

Голова комітету Палати представників США з внутрішньої безпеки Майкл Маккол на власні очі переконався, що на Донбасі йде війна з Росією, і закликає посилити тиск на Кремль та надати допомогу Україні, повідомляє "Голос Америки".

"Ця країна зараз знаходиться в стані війни з Росією, з Путіним. У той час, як я вимовляю ці слова, чотири мільйони людей перебувають під окупацією на сході України, а Крим захоплений Росією ... Тут знаходиться епіцентр війни проти путінської неприхованої агресії, російської агресії, розгорнутої не тільки проти України, а й проти всього світу ... Ми можемо багато чому навчитися в України і вже дізналися багато протягом цієї подорожі, але єдина річ очевидна - пана Путіна треба зупинити ", - підкреслив Маккол, розповідаючи про свої враження від візиту в Україну.

За словами конгресмена, досвід України допоможе в посиленні кібербезпеки і національної безпеки США.

"Час цієї поїздки було вибрано абсолютно вірно, оскільки Росія продовжує вдаватися до кібервійни і вести військові дії проти наших союзників. Ми повинні продовжувати працювати і підтримувати ці європейські країни в боротьбі проти всіх і кожної російськї дії по дестабілізації і втручанні в них. Після перебування на передньому краї російської агресії і, провівши переговори з лідерами інших країн, я усвідомив, що нам потрібно робити для того, щоб підтримати їх, і також дізнався про те, чого може навчити нас їх досвід для посилення нашої кібербезпеки та національної безпеки ", - заявив Маккол.

Як повідомляв портал "Знай.ua", американський президент Дональда Трамп і голова Ради ЄС і Європейської комісії Дональд Туск узгодили позицію щодо України.

Автор матеріалу: 
Надія Царук
Теги: 
США, конгрес, Майкл Маккол
Служба безпеки затримала чоловіка, підозрюваного в обстрілі посольства США в Анкарі.
0
0
23:47 20.08.2018
Кейт заявила, що після розставання вона стала набагато сильнішою
0
0
23:19 20.08.2018
За словами пасажирів, водій проігнорував видиму небезпеку
0
0
23:04 20.08.2018
Стару Ниву в павутині продадуть з аукціону за ціною BMW 5 Series
0
0
21:33 20.08.2018