На тлі ухвалення доволі суперечливих положень щодо медичної реформи в Україні, нашим чиновникам було б доцільно поцікавитися, як це працює за кордоном.

Як повідомляє Clutch, фахівці лондонського інституту Legatum Intitute нещодавно склали рейтинг країн, які визнані справжніми лідерами у сфері лікування. До переліку увійшли:

Канада

В 1984 році вирішальну роль зіграв закон про здоров'я, який підтримали більшістю голосів. Хоча у роботі місцевих медиків також бувають огріхи, але навіть у порівнянні зі США вони суттєво вирвалися вперед.

Популярні новини зараз

"Холостяк" Михайло Заливако зізнався, що підписав з Ганною Богдан контракт: "У мене просто хе*ові умови"

Настя Каменських і Потап відпочивають з мамами: як виглядають свекруха і теща подружжя

Марічка Падалко повідомила про поповнення в родині: забрала останнього

Солістка GO_А Катерина Павленко чесно розповіла Катерині Осадчій про стосунки з Maneskin: "Роман з фронтменом"

Показати ще

Катар

Чи не найкращі стандарти лікування на всьому Близькому Сході – тут живе найздоровіша нація, і варто сказати, вся заслуга у впровадженні законопроектів про універсальну систему охорони здоров'я.

Франція

Факти говорять самі за себе: французи в середньому живуть не менше 82 років, а медичні послуги тут завжди надаються на дуже високому рівні.

Норвегія

З-поміж всіх скандинавських країн одна із найбільш дешевих в обслуговуванні пацієнтів. Особливо це стосується дітей віком до 16 років. Уряд вже давно запровадив значні дотації на підтримку провідних клінік.

Німеччина

Тривалість життя німців коливається у межах 81 року, а самі вони вважаються одними із найбільш здорових людей. Хоча ніколи не відмовляють собі у смачненькому, люблять поласувати ковбасою та випити пива не лише у свято.

Ізраїль

Країна відома високим рівнем підготовки хірургів, сюди часто відправляють українських пацієнтів, яким терміново потрібна операція із видалення небезпечних пухлин. Живуть в Ізраїлі переважно до 83 років.

Австралія

Тут дуже чисте повітря та хороша екологія, а лікарні завжди охайні, із привітним та кваліфікованим персоналом. На південній півкулі австралійці впевнено займають нішу людей зі стійким імунітетом та витривалістю організму.

Дивіться: ізраїльські лікарі навчають українських колег

Як повідомляв портал "Знай.ua", вчені здійснили прорив у друці 3D-органів.

СохранитьСохранитьСохранитьСохранить