Українські аси влаштували справжній фурор на авіашоу Дубаї

поділитись
Найкращі вітчизняні літаки побачив весь світ. І їх потужність переоцінити складно

На виставці міжнародного салону Dubai Air Show українське підприємство "Антонов" представило два типи транспортних літаків: демонстратор Ан-132Д і військово-транспортний Ан-70.

Припускають, що саме участь у подібному заході дасть можливість зацікавити потенційних замовників та інвесторів з країн Близького Сходу і в перспективі налагодити партнерські взаємини із ними.

Першими оцінити потужність наших розробок прибули делегати із Саудівської Аравії на чолі з заступником міністра оборони, президентом компанії "Такнія" та командуванням Сухопутних сил.

Відомо, що Ан-132Д створений спеціально для багатоцільового застосування на близьких та середніх магістралях. Він оснащений двомоторною турбогвинтовою установкою  і дуже легкий в управлінні.

Літак здатний пристосовуватися до різних кліматичних умов, особливо – до спеки та високогірної атмосфери, може приземлятися навіть на піщаних смугах, десантувати вантажі та перевозити поранених у надзвичайних ситуаціях.

Не випадково "Антонов" вже вкотре бере участь у подібних авіашоу. Ще два роки тому підприємство уклало договір із Taqnia Aeronautics на розробку на виробництво Ан-132.

У документі окреслили цілу низку завдань на найближчий період. Зокрема, передачу технології авіаційного виробництва у Королівстві СА, підготовку молодих фахівців та обмін досвідом між країнами на рівні університетів.

Дивіться: Dubai Airshow 2017: як пілоти з різних країн світу опановували керування Ан-132Д

Як повідомляв портал "Знай.ua", український вантажний літак презентують на виставці Dubai Air Show.

Автор матеріалу: 
Марина Лонская
Теги: 
Dubai Air Show , Антонов, Ан-70, Ан-132Д
Заборона на ввезення західних ліків входить в один з пунктів контрсанкцій
0
0
09:28 25.04.2018
Ліберман налаштований серйозно
0
0
09:22 25.04.2018
Чому герцогиня Кембриджська така красива після пологів
0
0
09:04 25.04.2018
Хірургічна операція, за свідченням лікарів, пройшла успішно
0
0
05:35 25.04.2018