Жертвами найпотужнішого за останнє десятиліття урагану "Харві", який обрушлся на Техас, стали три людини.

Про це повідомляє портал Рoliteka.

За словами журналістів, можливо, рятувальникам вдалося знайти поки не всі тіла. Адже вони продовжують розбирати завали, а також прибирати повалені дерева й перевернуті автомобілі, де могли знаходитися люди.

Відомо, що потужне стихійне лихо залишило без світла 211 тисяч мешканців американського штату. Крім того, травми отримали щонайменше ще десять чоловік.

Популярні новини зараз
У боржників є 10 днів: за яку заборгованість можуть відрізати електроенергію ТЦК масово "зцілюють" непридатних: що робити, якщо поновили на обліку незаконно Соціальні виплати призупинили: чому та кому їх заблокували Середня платіжка – 6000 грн: українців готують до подвійного зростання цін на тепло
Показати ще

У ряді міст влада оголосила обов'язкову евакуацію.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", у мережі показали моторошні кадри наслідків урагану.