Актора з Південної Кореї Джо Мін-Кі, якого раніше звинувачували у сексуальних домаганнях, знайшли мертвим. Щонайменше 8 людей звинувачували його в домаганнях в рамках руху в соціальних мережах #MeToo. Зокрема, в домаганнях щодо студентів університету в Хонджі, де Джо викладав останні кілька років. З університету його звільнили минулого місяця через звинувачення. Спочатку Джо спростовував усі звинувачення, але 27 лютого визнав свою провину і вибачився.

«Все це моя помилка. Я єдиний, кого можна звинувачувати. Я вибачаюся перед усіма, кому зробив боляче. З цього моменту я не буду уникати соціальних і правових наслідків моїх помилок», - заявив тоді Джо Мін-Кі.

На момент смерті йому було 52 роки. Актор почав свою кар'єру в театрі в 1982 році. Пізніше він знімався у фільмах і працював на телебаченні. Він почав працювати в університеті Чонджу в 2010 році, але був звільнений у лютому, коли його почали звинувачувати у зґвалтуваннях і переслідування студентів.

Нагадаємо, що жінки по всьому світу поділилися своїми історіями в соціальних мережах під хештегом #MeToo, після того, як актриса Аліса Мілано в Twitter: «Якщо ви зазнали сексуального домагання або нападу, напишіть #MeToo у відповіді до цього твіти, ми побачимо реальний масштаб проблеми».

Серед тих, хто приєднався до кампанії були і світові знаменитості – Леді Гага, Моніка Левінські, Розаріо Доусон і сенатор Елізабет Уоррен. 9 жовтня продюсер Харві Вайнштейн, звинувачений у сексуальних домаганнях, був звільнений з компанії Weinstein Company, співвласником якої він є.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що зірку серіалу Надприродне звинувачують в домаганнях. Популярну актрису Джамі Лунер звинуватили в сексуальних домаганнях і наркотичній залежності. Поскаржився на зірку американець Ентоні Олівер – мовляв, вона "накачала" його препаратами і схиляла до інтиму, а потім ще й зняла весь процес на камеру.

Дивіться: що таке #MeToo