Олексій Навальний в ефірі російського "Дождя" в інтерв'ю Ксенії Собчак заявив, що в Узбекистані ніхто не знає, хто такий Пушкін.

Користувачі соціальних мереж бурхливо відреагували на цей вислів і навіть організували своєрідний флешмоб.

В Узбекистані почали знімати відеоролики з відповіддю Навальному, герої яких - діти та дорослі, декламують вірші та фрагменти казок російського поета.

Узбекистанцы читают Пушкина Навальному

Навальный заявил, что в Узбекистане, "естественно", никто не знает Пушкина. Вот, что ему ответили жители страны:

Posted by Настоящее Время on Thursday, 15 June 2017

Один з учасників флешмобу повідомив Навальному, що в столиці Узбекистану є вулиця Пушкіна, площа імені поета, пам'ятник йому, а також станція метро, названа на його честь.

Собчак і Навального назвали невігласами оскільки вони нічого не знають про Казахстан. Їх навіть запросили в країну, щоб оцінити рівень освіченості населення та збагатити свій духовний світ.

"Приїздіть, погостіть, подивіться, як живуть люди, подивіться на нашу культуру. Трошки збагатіть свій духовний світ. Не показуйте себе такими невігласами, говорячи про те, що в Узбекистані ніхто не знає Пушкіна. Ми знаємо і Пушкіна і Блока і Єсеніна, і Маяковського, і Лермонтова, і Грибоєдова, ми знаємо всіх… А от ви не знаєте про нас нічого. Нічого ви не знаєте про нас, ви це довели своїм діалогом", - говорить один з авторів відеороликів.

Популярні новини зараз

Обранець "Холостячки" Еллерт оригінально привітав Мішину зі святом: "У всіх моїх Ксю…"

Катерина Кухар з "Танців з зірками" застигла в обіймах бородатого маестро: "Заглядаєш в душу..."

Крутоголов з Дизель шоу показав різницю між Instagram і реальністю: "Навіщо це їм"

Зірка "Дизель шоу" Булітко згадала свій ніжний танець з Чапкісом: "Останній вальс"

Показати ще