Троє людей загинули, ще п’ятеро отримали вогнепальні поранення після того, як озброєний чоловік відкрив стрілянину на парковці офісного центру Emmorton Business Park в Еджвуді, штат Меріленд (США).

За інформацією АР, двоє поранених у критичному стані, і поки що ніяких прогнозів лікарі не дають.

Правоохоронці прибули на виклик за лічені хвилини, але затримати вбивцю їм не вдалося. Той швидко зник з місця злочину на машинs. Його особу вже ідентифікували. Це 37-річний Раді Лебіб Принц, який працював у компанії Advanced Granite Solutions чотири місяці. Саме співробітників цієї фірми й розстріляв нападник.

Що послужило причиною такої жорстокості, невідомо. Нині його пошуками займаються поліцейські.

Популярні новини зараз
За порожню квартиру можна не платити: як зменшити "комуналку" Плюс 1000 грн до пенсії: хто може отримувати доплати вже в 2026 році Бронювання змінять кардинально: запрацюють єдині правила Пенсіонерам нарахують підвищені пенсії: хто та які доплати отримає у квітні
Показати ще

Дивіться: Стрілянина на парковці

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", в Ужгороді директора взуттєвої фабрики "Апаран" вбили прямо на робочому місці.

СохранитьСохранить