В Італії мер сяде за те, що розтринькав державні кошти. Ні, не стільки, як українські чиновники, а всього 13 тисяч євро.

Апеляційний суд Італії засудив колишнього мера Рима Ігнаціо Марино на два роки позбавлення волі за нецільове використання державних коштів, - пише ANSA.

Раніше суд першої інстанції виправдав колишнього мера. Марино був звинувачень у використанні офіційних банківських рахунків для особистих потреб.

Відзначається, що чиновник оплачував з їх допомогою вечері зі своєю сім'єю в ресторанах.

Прокуратура заявила про 50 подібних випадків на загальну суму 13 тисяч євро. Генеральний прокурор Італії вимагав для колишнього мера 2,5 роки ув'язнення.

Марино заявивши про "політично вмотивований вирок через вибори" і пообіцяв подати касаційну скаргу на вирок Апеляційного суду.

"Я ніколи не витратив жодного євро від державних грошей на приватні цілі", - сказав він.

Раніше екс-мер Риму пропонував відшкодувати суму, яку він нібито витратив з бюджету. Марино подав у відставку в 2015 році.

Корупція стосується кожного

Корупція стосується кожного

Корупція - це не лише мільйони доларів готівки у кабінетах та приватних будинках можновладців. Вона стосується кожного. Дізнайся, як саме ти можеш долучитися до боротьби із нею на сайті Національного антикорупційного бюро України - nabu.gov.ua Соціальний ролик створено за підтримки Консультативної місії Європейського Союзу в Україні. #КМЄС #EUAM #НАБУпочує

Posted by НАБУ on Saturday, 5 November 2016

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", нейромережу навчили виявляти корупціонерів. Штучний розум показав гарні результати у сфері економіки, зокрема програма може прогнозувати та виявляти тих, хто використовує кошти не за призначенням, або просто їх краде.