Уряд Естонії має намір запустити в 2019 році проект по створенню інфраструктури та систем технічного нагляду на кордоні з Росією. Про це йдеться у повідомленні на сайті парламенту Естонії.

Міністерство внутрішніх справ Естонії розробляє проект зміцнення кордону з Росією у співпраці з європейською прикордонною службою Frontex. За попередніми підрахунками, ці роботи обійдуться уряду країни в 188 мільйонів євро.

На даний момент споруджений ділянку довжиною 3,5 кілометра, який проходить тестування. Він був побудований для того, щоб перевірити працездатність нової прикордонної смуги та її ефективність.

Нагадаємо, президент Естонії Керсті Кальюлайд під час прес-конференції Ukrainian-Estonian Women Business Forum у Києві, відповідаючи на питання журналістів, розповіла про позиції Естонії щодо трубопроводу "Північний потік - 2", передає УНН.

"Ми розмовляли вчора (з президентом України Петром Порошенко, - ред.) про те, що ми думаємо про "Північному потоці-2", і Естонія – серед тих держав, які не схвалюють те, що цей проект не знаходиться в гармонії з Енергетичним союзом ЄС, його мета – диверсифікувати шляхи і джерела енергопостачання. У цьому сенсі, ми – "в одному човні" по "Північному потоку 2", - зазначила вона.

За словами Кальюлайд, Естонія підтримує ініціативу Європейської Комісії щодо зміни газової директиви. Вона також додала, що Естонія не хоче, щоб світ забув про конфлікт на сході України.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" Україна посіла почесне перше місце в списку кращих країн для пошуку наречених.

Так, іноземний онлайн-журнал women's Life повідомляє, що у світі існує 8 країн, в яких легко знайти супутницю життя. Головним критерієм для відбору стало співвідношення кількості чоловіків і жінок у країні.