Будівництво газопроводу "Північний потік-2" у Європі може стати реальною загрозою для ЄС.

Про це йдеться у спільній статті депутатів німецького Бундестагу і Європарламенту, опублікованій на сайті Frankfurter Allgemeine Zeitung.

Автори статті зазначають, що газопровід "Північний потік-2" за проектом планують прокласти поза територією України, а політика Євросоюзу в галузі енергетики суперечить такому будівництву.

До того ж, даний проект може призвести до "розколу всередині ЄС та втрати довіри".

Популярні новини зараз
Росія знову готує масований ракетний удар: 20 нових бомбардувальників уже на бойових місцях Гроші та успіх ніколи не покинуть ваш дім, якщо ви зробите це: навіщо потрібні червоні двері та цукерки Боєць "закарпатських котлів" Микола Тищенко у столиці взявся паплюжити "Пункт незламності" ПриватБанк встановив новий ліміт на зняття готівки: яку максимальну суму видають банкомати
Показати ще

Швеція, Данія, Польща, країни Балтії та Словаччина висловились з різкою критикою щодо нового будівництва, пояснюючи це загрозою енергетичній безпеці всіє Європи. Однак німецькі представник ЄС вбачають у цьому лише певний бізнес-проект за допомогою якого російський газ транспортуватимуть по дну Балтійського моря до Німеччини.

Північний потік-2: загроза енергетичній безпеці

Як повідомляв портал "Знай.ua", Сполучені Штати Америки вказали на ризики, з якими європейці можуть зіткнутися в результаті будівництва нового газопроводу в обхід України.