Останнім часом КНДР стає регулярним ньюсмейкером завдяки запускам балістичним ракет. Разом з тим, Північна Корея є однією з найбідніших і найзакритіших країн світу, до того ж з подекуди дуже дивними законами.

1. На ТБ Північної Кореї є тільки 3 канали. До того ж, все, що показує телебачення, контролюється урядом. Майже, як у СРСР.

2. Правило "покарання трьох поколінь" – за злочин карають не тільки винуватця, й всю його родину. Основну тяжкість покарання несуть 3 покоління, тобто бабуся і дідусь, батьки і діти. Цей страшний закон був створений для того, щоб люди не тікали з тюрем.

3. Всі чоловіки і жінки можуть робити тільки одну з 28 затверджених урядом стрижок. Закон був внесений північнокорейським лідером Кім Чен Ином в 2013 році.


4. У країні діють власні правила баскетболу. У Північній Кореї слем-данк приносить 3 очки, а не 2, 2-очкові кидки на останніх трьох хвилинах гри вартують 8 очок.

Популярні новини зараз

"Не догледіла", - Юрій Ткач з "Квартал 95" з дружиною здивували знімком з Туреччини

Полякова зробила Дзідзьо непристойну пропозицію перед розлученням

Арсен Мірзоян показав, заради чого тікає з дому щоранку: поки Тоня Матвієнко спить

Брежнєва не витримала і вигнала: слідом за Лорак про "докучання" Меладзе заявила Гагаріна

Показати ще

5. Щоб жити в столиці потрібно отримати дозвіл від уряду.

6. У Північній Кореї заборонено мати Біблію.

7. Ви не можете провезти в країну західну літературу про Північну Корею. Навіть книга-путівник Lonely Planet буде конфіскована

8. Через брак нафти, місцеві автомобілі працюють на тому, що вони називають "деревним газом". Це окис вуглецю і водневий газ, який виробляється з деревини або вугілля. Деревні газові двигуни були винайдені в 1839 році і використовувалися під час Другої світової війни.

9. Страшні злидні країни видно навіть з космосу.

У більшості будинків електрика, в кращому випадку, з'являється лише на кілька годин в день.

10. У Північній Кореї є концентраційні табори.
Вважається, що близько 200 000 жителів Північної Кореї утримують в таборах. Вони були заарештовані за політичні злочини.

11. У Північній Кореї зараз 106 рік. У країні діє календар чучхе, який починається з дати народження їх дорогого революційного лідера Кім Ір Сена: 15 квітня 1912 року.

Нагадаємо, як повідомляв "Знай.ua", північнокорейські розробники ексклюзивно для громадян своєї країни створили комп'ютерну гру Hunting Yankee, в якій геймери, озброєні снайперською гвинтівкою, мають відстрілювати американських солдатів.