Вам тут не раді: Туреччина оголосила бойкот кораблям окупанта

поділитись

0

0

У Ердогана вирішили більше не церемонитися з Росією

Судна з окупованого  Росією Криму не зможуть пришвартуватися у портах Туреччини.

Таке рішення прийняло керівництво торговельно-промислової палати країни, написала в соціальній мережі Facebook пресс-секретар ГПУ Лариса Сарган.

Відповідний циркулярний лист "Визначені принципи судноплавства у регіонах Чорного моря і Криму" отримали всі суб’єкти морських перевезень та портового бізнесу Туреччини.

"Турецьким портам, морським агентам, операторам та судновласникам офіційно повідомляється про те, що "судна, що прибувають з регіону Криму і його портів, не пропускаються у нашу країну (Туреччину), а дозвіл на відплиття з портів цього регіону не надається", - озвучила витяг з листа автор публікації.

Якщо хтось захоче порушити припис, буде покараний, бо параллельно впроваджують жорстку систему контролю. Його забезпечуватимуть через запити від суден документів про вихід з останнього порту, а також відповідних записів бортового журналу.

"Більше того, керівництво порту повинне отримати письмове зобов’язання у формі "Цим ми заявляємо і підтверджуємо, що останньою точкою відбуття цього судна, яке звертається до нашого порту, не є кримський порт, воно не прямує з цього порту у кримські, жодні дії не вчиняються щодо мита, портових і торгових документів, що мають на собі позначку "Крим"… У разі встановлення протилежного факту щодо будь-чого вказаного вище, усі портові витрати і юридична відповідальність лягає на наш орган", - йдеться у листі.

Відповідальність за контроль покладена на керівництво кожного турецького порту.

За словами Сарган, запровадження такої процедури є наслідком поширеної практики, коли судна-порушники останнім часом масово вказують турецьким морським та портовим органам неправдиву інформацію про порти призначення.

Як відомо, 6 жовтня цього генпрокурор України Юрій Луценко був з офіційним візитом в Анкарі.  Він провів ряд важливих  зустрічей, зокрема в міністерстві юстиції Туреччини, а також зустрівся із Головним прокурором Анкари.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua",  Путін вирішив відгородити Крим від України високою стіною.

Автор матеріалу: 
Оксана Ханас
Теги: 
Крим, судноплавство, Туреччина, порти, заборона
Злочинцеві вдалося втекти
0
0
14:40 22.10.2017
Не дарма лідер КНДР стільки уваги приділяє особистій охороні
0
0
13:44 22.10.2017
Очевидці розповіли свою версію
0
0
13:17 22.10.2017
Візити в СІЗО для опозиціонера - вже справа традиційна. Кожен його мітинг в РФ визнають "несанкціонованим"
0
0
12:59 22.10.2017
"Будівництво століття" виявилося фарсом - сваї тримаються буквально на чесному слові
0
0
12:15 22.10.2017