У вівторок, 19 червня, в Санкт-Петербурзі російська збірна з футболу одержала перемогу. Вразливі люди не змогли стримати емоцій і вчинили погром метро. Про це повідомляють ЗМІ.

Навіть ті, хто далекий від футболу, не могли стримати вдоволену усмішку, що вже говорити про справжніх футбольних фанатів. Кілька таких фанатів після перемоги спустилися в московську підземку і волею долі і поїздів опинилися на станції метро "Театральна".

Станція, ймовірно, ще довго не забуде ці радісні обличчя. Справа в тому, що під час чергового витка святкування — він знаменувався нестримним стрибанням вболівальників на лавках, криками "Росія!" і розмахуванням прапорами — один з уболівальників випадково розбив лампу.

Далі фанат схопив залишки лампи і з усієї патріотичної мощі закинув її через усю станцію, в стіну з боку шляхів. Дивно, що в процесі він нікого не поранив. Але найцікавіше сталося потім.

Згрупувавшись зі своїми товаришами по щастю, вболівальник пішов у протилежному напрямку. І тут на нього чекали двоє поліцейських, які явно бачили, куди і як він закинув лампу.

Зазвичай у таких випадках московські поліцейські не думають двічі — скрутити їм громадянина і заспокоїти кийком чи ні. Але ці поліцейські нічого не зробили, лише виразно подивилися в очі фанатам.

Нагадаємо, в об'єктиви фотографів мундіалю потрапила одна мила особа. Вона, на думку російських ЗМІ, була визнана однією з найбільш гарячих футбольних фанаток. Її ім'я - Наталія Немчинова. І, як виявилося, вона порноактриса.

Публікація з'явилася в Twitter-каналі "Чіткий ТАСС". У коментарях під записом багато як цікавих коментарів-пропозицій, так і низькопробних реплік.

Крім того, під час перельоту до Ростову-на-Дону на матч проти Уругваю, у літака збірної Саудівської Аравії загорівся двигун.

Відомо, що двигун літака загорівся під час польоту. Футболісти стали мимовільними свідками спалаху і бачили все через ілюмінатори.

Дивіться сюжет про подію

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", гола модель підняла "бойовий дух" команди.