Ураган "Ірма", який назвали найпотужнішим за століття, продовжує бушувати. Вбивча стихія знущається з Куби та Багамських островів.

Про це пише Тhe Daily Mail.

"Ірма" отримала п’яту категорія небезпеки, це найвища (катастрофічна) ступінь. Сила вітру урагану досягає понад 250 кілометрів за годину.

Там де раніше були заповнені туристами пляжі, зараз вони всипані поваленими деревами та різним сміттям, який несе звідусіль.


Популярні новини зараз
13-річна донька Філіпа Кіркорова отримала подарунок, за яким батько мотався, як за ядерною валізкою Відмовлять на кордоні: який документ українцям обов’язково потрібен для поїздки в Польщу Відключають повністю: вже з 26 листопада абоненти "Київстар" будуть без інтернету, кого торкнеться В українських містах можуть оголосити евакуацію людей: до чого готуватися
Показати ще

Пошкоджені лінії електропередач, зруйновані сотні будинків.

Метеорологи закликають людей тікати у безпечні місця, адже стихія знищує все на своєму шляху.

У Флориді (США) вже евакуювали майже шість мільйонів людей. Громадяни масово залишають свої домівки та шукають порятунку.

Жертвами потужного урагану стали вже понад два десятки людей.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", французька страхова компанія підрахувала збитки, які наніс на її острови ураган "Ірма".