Слідчі конгресу США знайшли нові докази таємних контактів президентів Дональда Трампа і Володимира Путіна. Вони знайшли електронного листа, яке посадові особи виборчої кампанії отримали від Ріка Дірборна, головного помічника тоді ще майбутнього президента США.

За інформацією CNN, в листі йдеться про людину, яка намагалася влаштувати зустріч високопоставлених американських чиновників з Володимиром Путіним. Варто відзначити, що зараз Дірборн займає пост заступника начальника штабу глави США.

Особистість, про яку йде мова в листі, залишається невідомою, її позначали як "WV". Одне з джерел каналу повідомив, що в інкогніто є політичні зв'язки із Західною Вірджинією, проте хто ініціював зустріч політиків і з якою метою також залишається загадкою. Разом з тим джерело заявило, що Дірборн скептично поставився до запиту. Лист відправили в червні минулого року, саме тоді високопоставлені російські чиновники зустрілися з Трампом-молодшим, зятем президента Джаредом Кушніром та начальником штабу Полом Манафортом.Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, як Дональд Трамп привітав Україну з нагоди національного свята - ДНМ Незалежності.

Популярні новини зараз

Сміливий баран прийшов "здаватися" в СБУ, але його вигнали

Добра горила познайомила людського малюка зі своїм дитинчам: мама зняла унікальний випадок на камеру

Пішов з життя відомий радіоведучий після двотижневої коми: "На голову впала..."

Перша репетиція Go_A на "Євробаченні 2021" підняла Україну в топ-10 і опустила Росію

Показати ще