Супроводжувати декілька російських кораблів нещодавно відправили фрегат Королівського флоту Великобританії.

За даними Dailymail, англійське військове судно HMS Westminster 8 січня дісталося Ла-Маншу, аби слідкувати за екіпажем ВМФ РФ, який збирався пройти через протоку Па-де-Кале.

Командування флоту вирішило відправити ескорт для російських кораблів в зв'язку з наближенням їх до британського узбережжя.

Популярні новини зараз
Може валятися у вас у кишені: за яку українську монету готові заплатити 15 500 грн На українців чекають великі зміни у банках: кредитні ліміти та відмови у позиці Українцям обіцяють виплатити по $1050: які умови та на що можна витратити "Нова пошта" показала майстер-клас зі збагачення на повітрі, в компанії поспішили виправдатися: "Мені папір теж шкода"
Показати ще

Відомо, що наприкінці минулого місяця фрегат МВФ РФ "Адмірал Горшков" наблизився до територіальних вод Великобританії під час проходження через Ла-Манш. Супроводити його також був відправлений корабель Королівського флоту.

Дивіться: HMS Westminster, зміни флоту Британії у 2015-2017 роках

Як повідомляв портал "Знай.ua", над центральними водами Балтики літаки НАТО нещодавно перехопили російські винищувачі Су-30СМ. І хоча відомства РФ наголошували на "навчально-тренувальній меті", втім представники Альянсу все ж помітили загрозу. У міністерстві визнали, що літаки F-15 НАТО під час тренування наблизилися до російських винищувачів, але запевняють, що нібито пізніше авіація США курс змінила і зникла.