Цей інцидент стався в п'ятницю ввечері в штаті Кентуккі. Вертоліт "Апач" з військовослужбовцями США на борту врізався в землю. Офіційні джерела повідомляють про двох загиблих.

На наступний день про катастрофу вертольота США AH-64E Apache стало відомо ЗМІ. У момент аварії літаюча машина знаходилася неподалік від військової бази Форт-Кемпбелл. Заяву про це опублікували представники бази.

Катастрофа сталася в момент проведення тренувального польоту. Точну причину аварії встановить розслідування.

Додамо, що згадана модель є основним ударним вертольотом Армії США з середини вісімдесятих років. В даний час ця машина є другою за поширеністю серед ударних вертольотів світу.

Детальніше про вертоліт "Апач" - у цьому відео:

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа" ще одна катастрофа військового вертольота США відбулася 4 квітня. Це був тренувальний політ. Впала бойова машина неподалік від кордону з Мексикою. В результаті інциденту загинули чотири людини - всі військовослужбовці армії США.

Модель вертольота - CH-53E Super Stallion. Він призначений для перевезення до місця бойових дій багатотонних вантажів - людей, техніки, продовольства, боєприпасів. Причина аварії вертольота поки що не повідомлялася громадськості.