Пляжі російського міста Анапа затягнуло морською камкою, через що робити там нічого. Місцеві мешканці вирішили зліпити з рослини "водоростевика".

Фото незвичайного творіння опублікували у Twitter. На ньому можна побачити повноцінну триярусну заміну сніговику на порожньому пляжі. Митці навіть намагались зробити творіння з обличчям, але вийшло не дуже гарно.

Зазначимо, що 24 червня біля берегів Анапи стався землетрус магнітудою 3,5 бали. Епіцентр поштовхів був в акваторії Чорного моря.

Цей землетрус став вже третім в Анапі у червні. Раніше магнітуда підземних поштовхів становила 4 і 3,3 бали. Обійшлося без жервт.

Популярні новини зараз
ТЦК підуть по квартирах: мобілізація переходить у нову фазу – перевірять кожного Мобілізація жінок: українкам пояснили, чому їх вносять до "Оберігу" Гроші вже пішли: з 1 квітня українцям почали надходити виплати, хто може отримати допомогу В Україні скасували доплату до пенсії: хто втратить гроші
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", нещодавно проведені опитування показали, як росіяни та українці ставляться одне до одного.