У Фінляндії був зафіксований перший випадок, коли офіційно за документами породіллею виступив чоловік. А справа в тому, що молодий батько, який виносив дитини спочатку був жінкою.

У Фінляндії днями відбувся не перший випадок у світовій історії, коли трансгендер перервав гормональну терапію для того, щоб самостійно виносити і народити власну дитину. Однак це перший зафіксований випадок, коли за офіційними документами рожавший чоловік був чоловіком.

Справа в тому, що молодий батько народився жінкою, проте самоидентифицировавшись він переніс операцію по зміні статі і отримав чоловіче посвідчення особи. Зі своїм партнером вони хотіли завести власну дитину. Для цього він зважився відмовитися на час від гормональної терапії і спробувати це зробити.

З фізіологічної точки зору все пройшло чудово. Вагітність пройшла легко, хоча малюк і народився на кілька тижнів пізніше, але пологи були благополучними.

Популярні новини зараз
Нові правила для водіїв з 1 червня: що потрібно знати Українців залишать без штанів: разом з електроенергією підвищать ще один тариф Зняти гроші з карти буде неможливо: ПриватБанк вводить важливе оновлення з 1 червня Була відомою українською телеведучою, а тепер риє могили в ЄС: що сталося з Литвин-Комаровською
Показати ще

"Вага новонародженого - майже 4 кілограми, зріст - 53 сантиметри. Кілька останніх тижнів були складними: тоді почуття гумору почала вичерпуватися. Однак пологи пройшли добре", - зізнається хлопець.

Молоді батьки зізналися, що єдина складність, з якою вони зіткнулися за цей прекрасний період – це постійні бюрократичні перепони, як у лікарні, так і в передпологовій консультації, так як всі медичні системи у Фінляндії мають електронну версію.

Медичні електронні системи просто відмовлялися визнавати ситуацію, в якій людина, яка виношує дитину, має соціальний ідентифікаційний номер чоловіка. І вважали це помилкою. В іншому все В порядку і дитина народилася здоровою.

Як повідомляв раніше портал "Знай.иа", Джамала розповіла про зріст і вагу новонародженого сина. Крім того, в соціально мережі вона опублікувала знімок його "дитячого паспорту", в якому вказані найбільш значущі цифри малюка.