В четвер, 25 травня, у Брюсселі відбулася церемонія відкриття нової штаб-квартири Північноатлантичного Альянсу. Урочиста подія пройшла за участю короля Бельгії Філіпа, генсека НАТО Йенса Столтенберга і лідерів країн-членів Альянсу.

Виступаючи на урочистій церемонії  Столтенберг зазначив, що НАТО - це більше, ніж договір, більше, ніж організація:

"НАТО втілює унікальний зв'язок між Європою і Північною Америкою. І коли ми піднімаємо наші прапори сьогодні в цей визначальний момент для нашої безпеки, наш Північноатлантичний альянс має сильні позиції, демонструє єдність і рішучість", - заявив він.

Після церемонії урочистого підняття прапорів 28 країн НАТО і прапора організації, над новою штаб-квартирою пройшов парад  військових літаків.

Над північною частиною Брюсселя парадним строєм пролетіли як літаки, що належать країнам-членам, так і літаки самого альянсу.

У параді, серед інших, взяли участь реактивні винищувачі і транспортна авіація союзників. Літаки для параду надали Бельгія, Франція, Німеччина, США, Нідерланди, Італія, Чехія.

Популярні новини зараз

Хмельничани вимирають тисячами, експерти озвучили цифри і злякалися

У грудні українцям піднімуть пенсії, старенькі затамували подих: кому перепаде надбавка

"Збільшила до 5 розміру?",- Ані Лорак блиснула розкішним бюстом в глибокому декольте

Люблячий батько не дав лікарям відключити напівживого сина від апаратів, сталося диво: "Люблю тебе"

Показати ще

Бельгійські і французькі пілоти разом виконали політ з кольоровим конденсаційним слідом.

Як повідомляв портал "Знай.ua",  Північноатлантичний Альянс підтримав рішення Києва заблокувати російські інтернет-ресурси. У НАТО це також вважають питанням безпеки, а не притисканням свободи слова.