Відкриття нової штаб-квартири НАТО відзначили авіапарадом

поділитись
У Брюсселі відкрили нову штаб-квартиру НАТО

В четвер, 25 травня, у Брюсселі відбулася церемонія відкриття нової штаб-квартири Північноатлантичного Альянсу. Урочиста подія пройшла за участю короля Бельгії Філіпа, генсека НАТО Йенса Столтенберга і лідерів країн-членів Альянсу.

Виступаючи на урочистій церемонії  Столтенберг зазначив, що НАТО - це більше, ніж договір, більше, ніж організація:

"НАТО втілює унікальний зв'язок між Європою і Північною Америкою. І коли ми піднімаємо наші прапори сьогодні в цей визначальний момент для нашої безпеки, наш Північноатлантичний альянс має сильні позиції, демонструє єдність і рішучість", - заявив він.

Після церемонії урочистого підняття прапорів 28 країн НАТО і прапора організації, над новою штаб-квартирою пройшов парад  військових літаків.

Над північною частиною Брюсселя парадним строєм пролетіли як літаки, що належать країнам-членам, так і літаки самого альянсу.

У параді, серед інших, взяли участь реактивні винищувачі і транспортна авіація союзників. Літаки для параду надали Бельгія, Франція, Німеччина, США, Нідерланди, Італія, Чехія.

Бельгійські і французькі пілоти разом виконали політ з кольоровим конденсаційним слідом.

Як повідомляв портал "Знай.ua",  Північноатлантичний Альянс підтримав рішення Києва заблокувати російські інтернет-ресурси. У НАТО це також вважають питанням безпеки, а не притисканням свободи слова.

Автор матеріалу: 
Надія Царук
Теги: 
НАТО, відкриття штаб-квартири, Брюссель, Північноатлантичний Альянс
Волоцюга завдяки мобільному телефону отримав роботу та визнання
0
0
16:35 17.03.2018
Він був найвеличнішим хакером у США
0
0
16:10 17.03.2018
НЛО з'являється тут часто
0
0
14:15 17.03.2018
Трамп продовжує змінювати силовиків
0
0
14:04 17.03.2018