Президент США в черговий раз потрапив в курйозну ситуацію: на цей раз Трамп намагався допомогти нерухомому солдату, чий кашкет віднесло поривом вітру.

Під час посадки на борт гелікоптера у військовослужбовця злетів головний убір, а глава Сполучених Штатів вирішив допомогти хлопцеві. Перший раз спіймавши кашкета, він начепив її на голову військового, але ту віднесло знову. На другий раз Трамп уже не гнався за убором, президента просто провели на борт гелікоптера. Відеоролик почав активно поширюватися в Twitter.

Користувачі активно репостять відео і з іронічним подивом відзначають: а залишилося все-таки в американському лідерові щось людське. Соцмережі ще пам'ятають витівку президента після великодньої церемонії, яка спровокувала дитячу бійку: тоді Трамп просто викинув у натовп бейсболки, на яких хлопці попросили поставити автограф.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що президент США потрапив в чергову незручну ситуацію: дружина польського президента просто проігнорувала рукостискання американського лідера.