Відпочинок восени 2017: кращі напрямки у вересні

поділитись
Не Туреччиною єдиної

Відпочинок восени – це далеко не те ж саме, що і влітку. Вже не та погода, часті дощі, прохолода, зате як же це все буває красиво. Звичайно, в деяких місцях цього практично непомітно, будь це величезний мегалополіс, або ж звичайне промисловий містечко. Але, в деяких випадках вересень додає чимало фарб, і відпочинок восени стає просто дивовижним. Саме тому, ми вирішили розповісти вам про кращі напрямки для подорожей у вересні по всьому світу.

Відпочинок восени: Рим. Італія
Звичайно, вся Італія, а зокрема Рим – це дивовижне місце для відпочинку в будь-який час року. А особливо восени, коли місто перетворюється в неймовірно красиве і романтичне місце.

Відпочинок восени: Портленд, Мен, США
Красиве, прибережне містечко, де особливо восени стає дуже красиво і тихо. Мало того, завдяки місцевому порту, тут можна буде поплавати на яхті.

Відпочинок восени: Долина Оканаган, Британська Колумбія, Канада
Місць, де красиво під час збору виноградного врожаю дуже багато. Чого варта тільки Франція, Італія. Але, виявляється, у Канаді є місце, де точно не гірше, а може і краще. До того ж, тут роблять чудове вино. Так що можна буде не тільки погуляти і насолоджуватися природою, але і надегустуватися.

Відпочинок восени: Париж, Франція
Колись було сказано: в Парижі немає поганого пори року. І це дійсно так. Але, все ж є невеликі нюанси. Наприклад, серпень в Парижі дуже спокійний, людей майже немає, хіба, що багато туристів. А ось у вересні Париж оживає: всі магазини, кафе, музеї, - скрізь величезна кількість людей і все повертається до життя.

Відпочинок восени: Тбілісі, Грузія
А Грузія буде цікава не лише любителям винного врожаю. Саме столиця вважається одним з найдивовижніших місць в світі, для тих, кому цікава архітектура. Тут можна зустріти, як і стародавні перські споруди, так і радянські, і навіть модерні. Відпочинок восени в Грузії вже точно вам сподобається.

Автор матеріалу: 
Антон Антонов
Теги: 
Відпочинок восени, красиво, відпустка
Вочевидь слон вирішив, що стіни вольєру занадто тісні для його "творчої натури"
0
0
21:21 18.06.2018
Володимир Соловйов в ефірі свого шоу відкрито заговорив про нову окупацію
0
0
18:12 18.06.2018
Шанувальники давно помітили, що артист знаходиться у жалюгідному фізичному стані
1
0
17:30 18.06.2018
Чому правоохоронці почали шукати так пізно, незрозуміло
0
0
16:56 18.06.2018
Нафтогаз виграє в апеляційній справі і Газпром заплатить залишок боргу по програного в Стокгольмському арбітражі справі
0
0
16:50 18.06.2018