Розгром російської приватної військової компанії "Вагнер" в Сирії продемонстрував суттєву перевагу армії США над армією Росії, а також принципово різний підхід до ведення військових дій.

Таку думку висловив екс-заступник начальника Генштабу ЗСУ, генерал-лейтенант запасу Ігор Романенко, - передає "Обозреватель".

Як пояснив генерал, "Росія з радянських часів не шкодує ні сил, ні коштів, ні снарядів, ні людей. А американці діють інакше. Вони обирають високоточну дію, найбільш ефективну і сучасну".

За словами Романенка, на озброєнні Сполучених Штатів є високоточна сучасна артилерія, істотно перевершує артилерію російську. Так, "можна випустити 10 снарядів з радянської зброї і один снаряд з високоточним наведенням. Ефект буде в кращому випадку однаковий, але може бути, що 10 снарядів матимуть менший вплив, ніж один".

Популярні новини зараз

Три роки тягнув: українцю довелося заплатити аліментний борг у 250 тисяч грн, заради поїздки за кордон

Багатоповерхівка впала, накривши завалами десятки людей: є загиблі

Копія Тіни Кароль? 63-річна мама Дана Балана показала архіви з дитинства

Анна Богдан заговорила про зради після фіналу "Холостяка": "Ніколи не пробачу"

Показати ще

Також генерал підкреслив, що Росія не хоче зізнаватися про кількість вбитих військових Вагнера, 7 лютого. Однак за даними США, це точно не 5 чоловік, як вони заявляють. Для прикладу Романенко наводить цифри, озвучені Сполученими Штатами: це 70% російських військових та 90% техніки. Таким чином, за підрахунками фахівців, ймовірно, загинуло близько трьох сотень вояк "Вагнера"

Як повідомляв портал "Знай.ua", Держдепартамент Сполучених Штатів озвучив суму збитків, яка зазнала Росія в результаті санкцій.