Президент Росії Володимир Путін цинічно розповів на зустрічі з членами Громадської палати, що акцій протесту боятися не потрібно, а система протидії з ними вибудувана "попроще", ніж на Заході.

Про це повідомляють росЗМІ.

"Там немає, там особливо не розженешся. Там вирує, але тільки те, що дозволено. Ми цього не помічаємо. Там добре вибудувана система, а у нас — ні", – заявив він.

Путін згадав, що ФБР "порвало" все на шматки на акції протесту "Оккупая Уолл-стріт". При цьому відпрацювало без особливого галасу, професійно. Глава РФ раптово закликав росіян виходити на акції. Їх, за його словами, боятися не потрібно. Правда, тільки в тому випадку, якщо вони не спрямовані на "самораскрутку".

"Ось з цих кабінетів там не все ж видно, що відбувається. І, якщо на місцях люди це бачать і заявляють про це — а що соромитися? Мені здається цього не потрібно боятися", – заявив він, промовчавши про те, що росіян масово "пакують по автозаках" в разі будь-якого прояву незгоди з путінським режимом.

Популярні новини зараз

"Холостячка" Злата Огнєвіч практично зняла труси і засвітила "равлика", Задворний може кусати лікті

Андре Тан зізнався, що зміг знайти в українках, як справжній чоловік: "Токсичні і нікому не потрібні..."

40-річна віруюча стрибнула в ополонку і не випливла - на очах у дітей і всієї родини: "Просто знесло течією..." 

Українці зраділи, що на місці Тіни Кароль в шоу "Голос країни" опинилася Оля Полякова: "Тільки вперед"

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.uа", подібні протести пройшли по всій Росії 12 червня. Люди вийшли на центральні вулиці міст проти корупції. В результаті, російські копи затримали 1769 осіб.