У Росії релігія, уособленням якої є православна церква Московського патріархату, від початку була ефективним способом маніпуляції народом з боку влади, і вона не має нічого спільного з поняттям "православне християнство".

Таку думку "Обозревателю" висловив російський фінансист і блогер Слава Рабинович, коментуючи підписання угоди про співпрацю РПЦ з Міністерством надзвичайних ситуацій РФ.

Він підкреслив, що РПЦ МП була створена Йосипом Сталіним при НКВС під час війни для мобілізації населення.

За часів Радянського Союзу церква використовувалася злочинним режимом як спосіб керувати людьми, а потім перебрала на себе ці ж функції і в Російській Федерації.

"Маніпуляція свідомістю населення за допомогою псевдоцеркви й псевдоправославного християнства - це класичний елемент всієї системи незаконного захоплення і протизаконного утримання влади, не має нічого спільного з тим, що у всьому світі розуміється під словами "релігія", "християнство", в тому числі "православне християнство", - заявив блогер.

Популярні новини зараз

Львів'янин віддав Богу душу просто на порозі церкви, мороз довів: "Сидів мов живий"

Потап дістав свій довгий і рожевий перед Каменських в бікіні: "Щоб його розважали"

Квітуча Кароль і батько Балан: сімейний кадр Тіни і Дана з дитиною потрапив в мережу

Арсен Мірзоян показав свою улюблену красуню, і це не дружина: "Мрій!"

Показати ще

Рабинович порадив гнати таких попів "поганою мітлою", бо вони є "НКВСівці в рясах", небезпечні для будь-якої нормальної людини.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", прихожани виступили проти священиків РПЦ МП.