Моторошна історія, що відгриміла на днях, поставила на вуха всю країну: в Бельгії один з найпопулярніших клоунів зарізав свою кохану. Перед цим він зв'язав її дітей: нещасні спостерігали, як шматують тіло матері і нічого не могли зробити.У 31-річного коміка була вельми успішна кар'єра, він користувався популярністю і любив свою публіку. Принаймні, так всім здавалося. Чоловік частенько відвідував дитячі лікарні, де влаштовував безкоштовні шоу маленьким пацієнтам, намагаючись відвернути і підняти настрій. Він також допомагав розвиватися в професії кільком знайомим, один з яких, за версією правоохоронців, і став співучасником вбивці. Про це пишуть місцеві ЗМІ.

Комік разом з другом приїхав до дому, де жила жінка, з якою він зустрічався. Пов'язав трьох її дітей-підлітків і вбив кохану ножем. Поліція затримала чоловіка лише на наступний день - він чинив опір, відстрілювався і транслював свій арешт на Facebook. Його спільник також затриманий. Що стало причиною звірячого вбивства, поки залишається нез'ясованим.

У Бельгії клон вбив кохану


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що копи встановили ім'я злочинця, який убив українку в Чорногорії.

11 травня було знайдено мертвою громадянку України Анастасію Лашманову. За даними поліції, тіло зі слідами насильства, зокрема ножовими пораненнями, було знайдене у квартирі, де мешкала жінка. Прокуратура уже почала розслідування справи.

Лашманова була директором компаній "Mimoza group" i "Sea trade". Остання фірма три роки тому купила знаменитий в регіоні готель "Мімоза" в центрі Тівату і в цьому місці закінчила будувати новий готельний комплекс. Лашманова також була власником елітного комплексу "Перла" в Porto Montenegru в Тіваті. Крім того, вола володіла салоном краси "Фатальна", який розташований в престижному апарт-готелі "Tre Canne" в Будві.