За даними екс-адвоката президента США Дональда Трампа Майкла Коена було з’ясовано, що Трамп, ще будучи кандидатом у президенти, погодився на зустріч свого сина із росіянами. Мета зустрічі полягала в тому, що росіяни планували надати Трампу компромат на його суперницю у виборах Гілларі Клінтон.

Отримані свідчення Коен планує надати спецпрокурору Роберту Мюллеру, який веде справу про роль російських політичних сил в американських виборах. Екс-адвокат запевняє, що був присутнім разом із ще кількома людьми в той момент, коли Трамп дав дозвіл на зустріч із росіянами в Trump Tower у червні 2016 року.

Також відомо, що у вересні 2017 року сина президента Сполучених Штатів Дональда Трампа-молодшого опитали у Сенаті США щодо участі в так званій "російській справі". У відповідь на питання молодший Трамп розповів про свою зустріч з російською адвокаткою Наталією Весельницькою під час передвиборчої кампанії 2016 року. Як стверджує син президента США, він пішов на зустріч з росіянкою лише тому, що його цікавило, яку саме компрометуючу інформацію та має про Гілларі Клінтон. Однак зустріч, за його словами, виявилася безрезультатною, жодних домовленостей ним досягнуто не було. Сам Трамп заявив, що нічого не знав про цю зустріч.

Варто зазначити, що теперішній адвокат Трампа, Руді Джуліані стверджує, що Коену не можна вірити, оскільки він постійно бреше. За його словами: "Він бреше цілий тиждень, він бреше роками. Я не розумію, як йому можна довіряти".

Нагадаємо, що довідку про стан здоров'я кандидата в президенти США Дональда Трампа писали під його диктовку. У цьому зізнався нещодавно лікар Гарольд Борнстейн, який і видав документ.

Як повідомляв Знай.ua, президент Франції Емманюель Макрон обговорив з президентом Росії Володимиром Путіним ядерну угоду з Іраном.

Також Знай.ua писав про те, шо президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп вважає, що президент Росії Володимир Путін міг доручити російському адвокату Наталії Весельницкій "посіяти хаос" у США.