Бум будівництва нових церков у Росії на будь-якому вільному клаптику землі висміяли у соціальних мережах одним-єдиним фото.

У пабліку "Смутное время" в мікроблозі Twitter опублікували знімок, на якому зображені сміттєві баки на фоні церковних куполів. "Ростуть, як гриби після дощу", - підписав фото автор.

Користувачі поспішили прокоментувати зображення, не пошкодувавши іронії. "Гриби сапрофіти. Вони ростуть на залишках, що розкладаються", "Ось вони! Справжні скрепи", "Нехай ростуть. Через деякий час знову пригодяться під картоплесховища і склади. Плавали, знаємо", "Там підземна церка чи це на смітник скрепи викинули? Не ображають почуття вірян?", - пишуть люди.

Популярні новини зараз
Це варто знати всім українцям перед Великоднем-2023: паски, що потріскались, кольоровий захід сонця, зозуля та інші прикмети Андрій Хливнюк із "Бумбокс" показав, як в Україні наживаються на війні та ображають захисників: "Ковбаса ЗСУ" "Буде боротьба, Крим, воля народу...": екстрасенс Людмила Хомутовська втішила українців прогнозом на квітень та травень Пенсіонерам, які працюють, зробили попередження: доведеться сплатити податок
Показати ще

За даними росЗМІ, з 1990 по 2015 роки в Росії збудували, відтворили або відновили близько 25 тисяч храмів РПЦ. У рік це більше тисячі храмів або по три нових церкви в день. Такі темпи називають безпрецедентними в історії храмобудування

Раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав, як московський піп так залякав село на Волині, що люди бояться скаржитися на нього навіть після того, як собака на території церкви мало не загриз маленького хлопчика.