В індійському штаті Джаркханд невідомі викрали, побили і зґвалтували п'ятьох активісток руху проти торгівлі людьми. Жінки співпрацювали з неурядовою організацією, що займається підвищенням обізнаності в індійському суспільстві проблем торгівлі людьми.

Про це повідомляє ВВС з посиланням на індійську поліцію. За даними правоохоронці, після проведення вуличної акції активістки попрямували до місцевої місіонерської школи. Там п'ятьох з них викрали невідомі на автомобілях, відвезли в джунглі і згвалтували.

Як зазначає агентство, в 2016 році в Індії було зареєстровано 40 000 випадків зґвалтування. Вважається, що це неповна цифра через табуйованість питань, пов'язаних з сексуальним насильством, в індійському суспільстві.

Поліція шукає зловмисників, які поглумились над активістками проти торгівлі людьми. Припускають, що нападники можуть бути прихильниками групи, яка вкрай вороже ставиться до "сторонніх" у своєму районі. Ця група, яка користується популярністю серед місцевого населення, навіть виставила знаки попередження на в'їздах на територію району.

Видання зазначає, що в індійському суспільстві зростає агресія по відношенню до незнайомців.
Раніше в одному з сіл індійського штату Ассам натовп місцевих жителів забив до смерті двох чоловіків, які зупинилися запитати дорогу.

Останнім часом в соцмережах поширюються відео, на яких невідомі викрадають дітей просто на вулицях. Це також спонукає місцевих жителів до агресивних дій проти "сторонніх".

Популярні новини зараз

Білецький заявив, що Україна не зможе скористатися ізраїльською системою «Iron Dome»

Ольга Сумська показала чоловіка, який їй зраджує: "Спасибі"

Діду, затопи грубку: українці масово переходять на дрова через дорогий газ

Лілія Ребрик з чоловіком влаштували власні "Танці з зірками": "Шансів не залишається"

Показати ще