Під час випробувань водневої бомби у Північній Кореї сталися два землетруси.

При цьому походження другого з них, яке відбулося 3 вересня, геологічна служба США вважає неприродним. І китайські колеги з нею згодні, повідомляє ВВС.

Фахівці висловили припущення, після успішного випробування термоядерної зброї обрушився тунель, звідки здійснили запуск. Саме вібрації від обвалення струсонули землю.

За словами аналітика ядерної оборони США Кетрін Дилл, подібний наслідок випробувань надав Штатам цінну інформацію.

Популярні новини зараз
Банки встановили ліміти на зняття грошей Українцям встановили обмеження: не вдасться перевезти через кордон Продається на ринках та магазинах: в Україні з'явився на прилавках смертельно небезпечний продукт "Попереду кривава осінь": командир ЗСУ порадив українцям готуватись до найгіршого
Показати ще

Вона зазначила, що під час попередніх запусків тунелі залишалися цілими. А це може означати лише дві речі - або інженери припустилися помилки випадково, або навмисно, щоб інші країни злякалися потужності останньої бомби.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", КНДР провела нове випробування.