Під час форуму "Росія - країна можливостей" особливо відзначився міністр закордонних справ країни Сергій Лавров. Очільник МЗС РФ спіткнувся, піднімаючись на головну сцену.

І хоча ці кадри швидко почали видали з мережі, але дещо таки просочилося: сфотографував його місцевий журналіст, котрий одним із перших побачив трюк Лаврова.

"Перечепився! Добре, що на сходинці, а не на дипломатичному фронті!" – жартував міністр.

Одна з учасниць форуму ще й встигла записати випадок на відео, тому навряд чи іронія допоможе в цій ситуації російському дипломату.

Популярні новини зараз
Не вважається поборами: школам дозволили брати гроші з батьків – за які послуги Доведеться двічі розщедритися: українців повторно змусять сплатити податки Торкнеться всіх, хто має свою квартиру чи будинок: українців почали викликати до податкової – з чим це пов'язано Гроші прийдуть окремо від пенсії: українці можуть отримати допомогу, про яку мало хто знає - інструкція
Показати ще

Дивіться: Лавров упав під час форуму

Як повідомляв портал "Знай.ua", прем'єр-міністр Великобританії Тереза Мей заявила про висилку 23 російських дипломатів у відповідь на замах на колишнього співробітника ГРУ Сергія Скрипаля та його доньку.