Польський суд виніс вирок трьом молодим людям, які у вересні 2017 року на Ринковій площі міста Swidnica зняли український прапор, розтоптали і витерли об нього своє взуття. Про це повідомляє "Польське радіо".

Прапор висів над входом до Судетської промислово-торговельної палати. Туди його повісив агентство по працевлаштуванню Smart Work, офіс якого знаходиться в будинку. У минулому році відеокамера муніципальної варти зафіксувала молодих людей, які зняли з будівлі прапор, а потім розтоптали його і витерли прапором своє взуття.

Муніципальна варта затримала порушників на місці і викликала поліцію, а на своєму порталі повідомила, що "здійснено публічну наругу, знищено і пошкоджено" прапор, а затримані підозрюються в порушенні однією зі статей Кримінального кодексу Польщі.

Згідно статті, той, хто в Польщі зневажає, знищує, пошкоджує або усуває один з державних символів іноземної держави, встановлений у громадському місці представництвом цієї держави або згідно з розпорядженням польського органу влади, карається штрафом, обмеженням волі або позбавленням волі на строк до одного року.

Однак поліція Свідниці пред'явила затриманим звинувачення в "крадіжці і знищенні майна", заявивши, що над прапором не було здійснено наругу, оскільки він вивішений в приватному порядку, а не урядом або органом влади.

Популярні новини зараз

Із Франківська може зникнути легендарний ринок, селяни лютують: "Де продати сало і молоко?"

Українки з Дубая після прильоту до Києва заговорили про жахи в'язниці: "Ми молилися щодня"

51-річна Ірина Білик на "Масці" вразила українців зовнішністю: "Що з обличчям?"

Блаженніший Святослав втратив маму після тривалої хвороби: інформація про прощання

Показати ще

Правопорушення скоїли 20-річна Катажина С., 21-річна Марта Ст. і 25-річний Анджей Б. За знищення українського прапора вони повинні заплатити фірмі з посередництва праці 150 злотих. Кожен з них заплатить також 300 злотих штрафу.

Нагадаємо, за січень - листопад 2017 року Україна експортувала шоколаду на 137,8 млн дол.

Крім того, через глобальне потепління повені стають сильнішими. До цього призводить вплив парникових газів, які викидають в атмосферу транспорт і промислові підприємства. Через високі температури прискорюється танення льодовиків і рівень Світового океану зростає.

Дивіться сюжет про Польщу

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", українські пенсіонери живуть гірше польських собак.