Потужний виклик економіці, інтересам та базовим цінностям США, на думку американського президента Дональда Трампа кидають у першу чергу Росія та Китай.

Відповідну заяву він зробив під час свого звернення до обох палат Конгресу "Про становище країни".

"У всьому світі ми стикаємося з режимами-вигнанцями, терористичними групами і такими суперниками, як Китай і Росія, які кидають виклик нашим інтересам, нашій економіці і нашим цінностям", - підкреслив Трамп.

Президент США впевнений: конгресменам слід негайно покласти край процесу скорочення військового бюджету країну та " повністю профінансувати наші прекрасні збройні сили". Американський лідер також вважає за необхідне терміново модернізувати весь ядерний арсенал та зробити його настільки потужним, аби мати можливість стримати будь-які прояви зовнішньої агресії.

Популярні новини зараз

Григорію Чапкісу - 91: шлях до слави, тяжка хвороба та чотири кохання легендарного хореографа

Ніну Матвієнко позбавив пенсії режим Януковича: "Я грошей не бачила"

Головне за ніч: Мірзоян показав нову жінку, Дан Балан влаштував Кароль скандал, на Укрпошті відмовилися від рідної мови і кицька Лободи

Дан Балан показав Тіні Кароль, що таке справжній "Скандал"

Показати ще

Ядерні потужності різних країн світу

"Минулий досвід навчив нас тому, що самозаспокоєність і поступки лише викликають агресію і провокацію. Я не буду повторювати помилки попередніх адміністрацій (США), які привели нас в це небезпечне становище", - підсумував Трамп.

Дивіться: "Поступки призводять до агресії", - Трамп

Як повідомляв портал "Знай.ua", експерт пояснив відмову Трампа зустрічатися із Порошенком.